Skup aut warszawa

Jako firma (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w Warszawie działamy nieprzerwanie od ponad dwunastu lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w rozmaitym stanie technicznym. Nabywamy również pojazdy poruszające się po drodze na swoich siłach, jak i te, jakie trzeba do warsztatu całkowitą drogę holować.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelakich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy i płacimy najlepszą cenę, bezsprzecznie po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego i jeszcze takiego samego dnia roboczego. Działamy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Zresztą posiadamy na tą firmę wszelkie konieczne zgody oraz nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie z owej branży.

W którym celu prowadzimy nieustający skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, który poszukuje konkretnego egzemplarza samochodu- z przeznaczeniem na dane części (potrzebnych do identycznych modeli aut),-z przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania i dalszej sprzedaży,-na wynajem, ale przed tym, po wykonaniu kompletnego remontu,-do przetopienia i zezłomowania, w owym również odzysku z wnętrza auta dodatkowego surowców i szlachetnych metali-prowadzimy także skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, jakie poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami, natomiast dodatkowo życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *